آموزش رنگ و مش در تهران به صورت تخصصی (مبتدی تا حرفه ای)
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

آموزش آمبره مو در بهترین آموزشگاه رنگ و مش تهران
در صورتی که قصد دارید تکنیک آمبره مو را آموزش ببینید، کافیست در آموزشگاه لی لی که یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران می باشد اقدام به طی کردن دوره های آموزشی کرده و پس از فراگیری این هنر و دریافت مدرک بین المللی معتبر، به فعالیت در این حوزه مشغول شوید.

سامبره مو
بهتر است بگوییم سامبره مو ، همان آمبره مو می باشد اما با این تفاوت که در متد سامبره مو ، مرزبندی که بین تغییر رنگ از تیره به روشن وجود دارد، سریع و یکباره اتفاق نمی افتد و تفاوت تغییر رنگ کمتر مشهود خواهد بود به طوری که مرزبندی بین آنها کمی مشکل تر است. از طرفی دیگر، در تکنیک سامبره مو ، می توان بخش و یا قسمت هایی از مو را انتخاب کرد. برای انجام تکنیک سامبره مو در غرب تهران ، سالن زیبایی ما پذیرای شما بانوی زیبارو می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه روش سامبره مو دارید، کافیست با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت انجام سامبره مو در تهران
کلیه هزینه ها در انجام تکنیک سامبره مو متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات سامبره مو لطفاً با ما تماس بگیرید.

مدل های سامبره مو
در ادامه برخی از مدل های سامبره مو را مشاهده می نمائیم.

آموزش سامبره مو در بهترین آموزشگاه تخصصی رنگ و مش تهران
در صورتی که قصد دارید تکنیک سامبره مو را آموزش ببینید، کافیست در آموزشگاه لی لی که یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران می باشد اقدام به طی کردن دوره های آموزشی کرده و پس از فراگیری این هنر و دریافت مدرک معتبر بین المللی، به فعالیت در این حوزه مشغول شوید.

بالیاژ مو
یکی دیگر از روش های رنگ کردن مو، تکنیک بالیاژ مو می باشد. بالیاژ مو با استفاده از دست و بدون فویل انجام می شود. یکی از دلایلی که این روش طرفداران زیادی دارد این است که هم برای موهای کوتاه و هم موهای بلند قابل استفاده است. معمولا در گذر زمان و پس از رشد کردن مو، تغییری در این سبک رخ نمی دهد و شاید یکی از مزیت های این سبک همین باشد. با استفاده از این تکنیک می توان هایلایت های بسیار زیبایی را ایجاد کرد. برای انجام تکنیک بالیاژ مو در غرب تهران نیز، سالن زیبایی ما پذیرای شما بانوی زیبارو می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه تکنیک و روش بالیاژ مو دارید، آماده ارائه مشاوره خدمت شما عزیزان هستیم.

هزینه و قیمت انجام بالیاژ مو در تهران
کلیه هزینه ها در انجام تکنیک بالیاژ مو متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات بالیاژ مو لطفاً با ما تماس بگیرید.

مدل های بالیاژ مو
در ادامه برخی از مدل های بالیاژ مو را ملاحظه خواهیم کرد.

آموزش بالیاژ مو در بهترین آموزشگاه رنگ مو تهران
در صورتی که قصد دارید تکنیک بالیاژ مو را آموزش ببینید، کافیست در آموزشگاه لی لی که یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران می باشد اقدام به طی کردن دوره های آموزش صفر تا صد رنگ و مش و تکنیک بالیاژ مو نموده و پس از فراگیری این هنر و دریافت مدرک معتبر رنگ مو، به فعالیت در این حوزه مشغول شوید.

هایلایت مو
معمولاً وقتی که تکنیک های مختلف رنگ مو را امتحان می کنید، در نهایت نیاز به یک تنوع را نیز احساس خواهید کرد و اینجاست که هایلایت مو خود را نشان خواهد داد. زیرا هایلایت مو دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و مدل های هایلایت مو بسیار فراوانند. در واقع با استفاده از هایلایت مو می توانید به موهای خود بعد و رنگ اضافه کرده و آن را کمی روشن تر نمائید. شناخت مدل های مختلف و انجام صحیح آن صرفاً از افراد حرفه ای و متخصص این حوزه بر خواهد آمد. بنابراین اکیداً توصیه می کنیم چنانچه به سلامتی خود و موهای خود اهمیت می دهید، در انتخاب سالن آرایش جهت انجام هایلایت مو دقت لازم را اتخاذ کنید. برای انجام تکنیک هایلایت مو در غرب تهران نیز، سالن زیبایی ما پذیرای شما بانوی زیبارو می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره کاملا رایگان و حرفه ای در زمینه تکنیک و روش هایلایت مو دارید، ما آماده ارائه مشاوره خدمت شما عزیزان هستیم. جهت دریافت مشاوره، با یکی از راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

هزینه و قیمت انجام هایلایت مو در تهران
کلیه هزینه ها در انجام تکنیک هایلایت مو متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات هایلایت مو لطفاً با ما تماس بگیرید.

مدل های هایلایت مو
در ادامه برخی از مدل های هایلایت مو را مشاهده می کنیم.

آموزش هایلایت مو در آموزشگاه رنگ و مش حرفه ای تهران
در صورتی که قصد دارید تکنیک هایلایت مو را آموزش ببینید، کافیست در آموزشگاه لی لی (تحت مدیریت فاطمه حبشی) که یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران می باشد اقدام به طی کردن دوره های آموزشی کرده و پس از فراگیری این هنر جذاب و دریافت مدرک بین المللی رنگ و مش آرایشگری زنانه، به فعالیت در این حوزه مشغول گردید.

لولایت مو
یکی دیگر از تکنیک های رنگ کردن مو ، لولایت مو می باشد. شاید بتوانیم بگوییم لولایت همان هایلایت است اما نه به طور کامل ! بلکه این دو تکنیک با یکدیگر تفاوت هایی نیز دارند. معمولاً هایلایت برای موهای تیره تر و لولایت برای موهای روشن تر استفاده می شود. در تکنیک هایلایت ، مو دکلره می شود اما در لولایت مو اینچنین نیست. همین باعث خواهد شد روش لولایت مو عوارض و خطر کمتری داشته باشید. چرا که در لولایت مو، مو تنها رنگ می شود. معمولا لولایت عمق و حجم مو را افزایش می دهد در حالی که هایلایت به درخشندگی مو می افزاید. برای انجام تکنیک لولایت مو در غرب تهران نیز، سالن زیبایی ما پذیرای شما بانوی زیبارو می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره کاملا رایگان و حرفه ای در زمینه تکنیک و روش لولایت مو دارید، ما آماده ارائه مشاوره خدمت شما عزیزان هستیم. جهت دریافت مشاوره، با یکی از راههای ارتباطی مطرح شده در سایت، با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت انجام لولایت مو در تهران
کلیه هزینه ها در انجام تکنیک لولایت مو متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات لولایت مو لطفاً با ما تماس بگیرید.

مدل های لولایت مو
در ادامه برخی از مدل های لولایت مو را مشاهده خواهیم کرد.

آموزش لولایت مو در آموزشگاه فوق تخصصی رنگ و مش تهران
در صورتی که قصد دارید تکنیک لولایت مو را در تهران آموزش ببینید، کافیست در آموزشگاه لی لی که یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران می باشد اقدام به طی کردن دوره های آموزشی رنگ مو کرده و پس از فراگیری این هنر زیبا و دریافت مدرک معتبر آرایشگری، به فعالیت در این حوزه مشغول شوید.

مش مو
در روش مش مو ، دسته هایی از مو ها را جدا کرده و رنگ های خاصی را برای آن به کار می برند. برای مش کردن موها روش های متفاوتی وجود دارد که در آرایشگاه ها انجام می شود. وقتی موهای خود را مش می کنید ظاهرتان تغییر بسیار زیادی می کند و بسیار زیباتر از قبل به نظر خواهید رسید. بنابراین مش مو نیز همانند دیگر روش های رنگ کردن مو می تواند کمک بسیار زیادی به زیباتر شدنتان نماید. برای انجام تکنیک مش مو در غرب تهران نیز، سالن زیبایی ما پذیرای شما بانوی زیبارو می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره کاملا رایگان و حرفه ای در زمینه تکنیک و روش مش مو دارید، ما آماده ارائه مشاوره خدمت شما عزیزان هستیم. کافیست جهت دریافت مشاوره، با یکی از راههای ارتباطی مطرح شده در سایت، با ما ارتباط برقرار نمائید.

هزینه و قیمت انجام مش مو در تهران
کلیه هزینه ها در انجام تکنیک مش مو متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات مش مو لطفاً با ما تماس بگیرید.

مدل های مش مو
در ادامه برخی از مدل های مش مو را مشاهده خواهیم کرد.

آموزش رنگ و مش حرفه ای در تهران
در صورتی که قصد دارید تکنیک مش مو را آموزش ببینید، کافیست در آموزشگاه لی لی که یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران می باشد اقدام به طی کردن دوره های آموزشی کرده و پس از فراگیری این هنر و دریافت مدرک معتبر، به فعالیت در این حوزه مشغول شوید.

آموزش رنگ و مش با مدرک بین المللی معتبر
چیزی که بسیار حائز اهمیت است، دریافت مدرک معتبر پس از گذراندن آموزش های تخصصی و فوق تخصصی آرایشگری می باشد. چرا که هنرآموزان گرامی پس از تبدیل شدن به یک آرایشگر موی حرفه ای جهت فعالیت در این حوزه نیازمند یک مدرک معتبر می باشند که آکادمی لی لی پس از اتمام دوره، مدرک بین المللی رنگ و مش را خدمت هنرآموزان ارائه می نماید.

هزینه دوره رنگ و مش چقدر است؟
جهت اطلاع از هزینه و تعرفه ثبت نم در دوره های آموزش رنگ و مش تخصصی کافیست با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم به شما بانوی گرامی تقدیم گردد.

نکات مهم قبل از رنگ کردن مو
کوتاه کردن مو قبل از رنگ کردن مو
بهتر است قبل از اینکه موهای خود را رنگ نمائید نوک موهای خود را کوتاه کرده و یا موخوره‌های آن را رفع نمائید نکته مهم اینکه موهایی که آسیب دیده و یا خشک و شکننده باشد رنگ را در خود به خوبی جذب نمی‌نماید و پس از رنگ نمودن مو، بتدریج رنگ آن از بین رفته و موهای شما بدرنگ می‌شود بنابراین جهت نتیجه بهتر از رنگ موهای خود ابتدا آن را کمی کوتاه نمائید و رسیدگی های لازم را به آن داشته باشید.

رنگ مو ها را بیشتر بشناسید
از آنجا که خیلی از بانوان مطلع هستند رنگ ها درجه بندی مختلف دارد و با این درجه‌ها در بازار عرضه می‌شود ما در این قسمت به چند نمونه از رنگ های اصلی اشاره خواهیم نمود رنگ ها از درجه سیاه به سمت قهوه ای( قهوه ای تیره، قهوه ای و قهوه ای متوسط، قهوه ای روشن) بلوند (بلوند تیره، بلوند متوسط، بلوند روشن، بلوند پلاتینی روشن) میرود و این رنگ های اصلی با رنگ های فرعی نیز قاطی شده و میتواند ترکیب رنگ قشنگی را طبق خواسته شما و نمونه مدلی که دارید ایجاد نماید.

نکات مهم در رابطه با مو های سفید
برخی از قسمت های سر که شامل موهای سفید است در برابر رنگ مو مقاومت کرده و رنگ خود را از دست میدهد مانند موهای ریز و یا اطراف شقیقه، که سریع رنگ موی خود را از دست میدهند در این مواقع بهتر است از اکسیدان با درجه vol20 یا در جه ۳۰ روی موهای سفید قرار دهید و چند دقیقه ای بگذارید و بعد موها را آبکشی نمائید سپس زمانی که تصمیم دارید موهای خود را رنگ نمائید یک رنگ تیره‌تر از درجه رنگ ایده‌آلتون به موهای خود بزنید، رنگ‌موها به دلیل نداشتن رنگدانه در تار موهای شما روشن‌تر بنظر میرسد از آنجا که موهای سفید قدرت جذب بیشتری دارند مدت زمان نگهداشتن رنگ را حدود نیم تا ۴۵ دقیقه نمائید.

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

نکات روش استفاده از رنگ مو
جهت استفاده از رنگ مو سعی کنید این نکات را رعایت نمائید

ابتدا لباس خود را با یک لباس کهنه عوض نمائید و یا اینکه از پیشبند استفاده نمایید زیرا ریختن رنگ بر روی لباس، باعث از بین رفتن لباستان می‌شود.
قبل از رنگ حتماً از دستکش استفاده نمائید
اگر پوستتان بر اثر استفاده از رنگ مو، لک شد نگران نباشید با الکل طبی از بین میرود البته میتوانید در اطراف صورت از کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست شما رنگ نگیرد.
در موهای نازک رنگ‌ مو را باید حدود ۳۰ دقیقه و در موهای ضخیم حدود ۴۰ دقیقه نگهدارید تا نتیجه بهتری را بگیرید.
سعی کنید رنگ کردن مو را از پشت سر به سمت جلوی سر ادامه دهید در واقع از قسمت های انتهایی و طولی اینکار را شروع کنید.
جهت رنگ موهای سفید یا خاکستری رنگ را از نواحی که رنگ سفید یاخاکستری بیشتر است شروع کنید.
اگر تا حالا موهای خود را رنگ نکرده‌اید سعی کنید میزان رنگ در هر تار مو بیشتر باشد
پس از رنگ کردن مو، برای جلوگیری از ریزش مو، موهایتان را با آب سرد یا ولرم بشوئید.
برای موهای زبر یا وز که در برابر رنگ مقاوم است قبل از رنگ کردن از نرم کننده استفاده نمائید.
به رنگ‌های روی جعبه آنچنان اعتماد نکنید و اگر تا حالا موهای خود را رنگ نکرده و با درجه بندی رنگ ها آشنا نیستید حتما مقداری از رنگ را بر روی موهای خود تست نمائید با این روش نیز از حساسیت آن رنگ نسبت به موهای خود متوجه میشوید.
قبل از استفاده از رنگ مو، موهای خود را تمیز و از هرگونه چربی پاک نمائید.
هنگام استفاده از رنگ اگر موها مرطوب باشد رنگ را بهتر جذب نموده زیرا موهای خشک رنگ را مدت کوتاهتری در خود نگه میدارد.
اگر با علائمی مانند حساسیت قرمزی و یا التهاب هنگام رنگ کردن مواجه شدید نگران نباشید شما به آن رنگ حساسیت دارید و باید یک رنگ مناسب دیگر با هماهنگی با آرایشگرتان انتخاب نمائید.
و در پایان بهتر است برای رنگ موهای خود با آرایشگر خود مشورت نموده و هماهنگی های لازم را اجرا نمائید.

:: برچسب‌ها: آموزش رنگ و مش در تهران ,
:: بازدید از این مطلب : 19
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 31 شهريور 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: